Главная страница КОРПОРАЦИЯ "КОНСАЛТИНГОВАЯ ГРУППА "РУБАНЕНКО И ПАРТНЕРЫ"
Экономико-правовое обеспечение бизнеса
УСЛУГИ
Культурологическая
деятельность

 

Публикации в СМИ

Презентація проєкту «Великі земляки: Григорій Квітка-Основ’яненко», 23.02.2023 р.
У Харкові, 23 лютого 2023 року, на засіданні Харківського прес-клубу відбулася презентація проєкту до 245-річчя від дня народження визначного письменника, громадського діяча, уродженця Слобідської України Григорія Квітки-Основ’яненка.
Тема дискусії - Культура під час війни: Презентація проєкту «Великі земляки: Григорій Квітка-Основ’яненко».
Харківський прес - клуб
детальніше>

"www.facebook.com", 17 лютого 2022 р
У Харкові презентували проєкт "Великі земляки: Григорій Сковорода ".
Він присвячений 300-річчю з дня народження видатного українського філософа та учителя й передбачає десятки наукових, культурологічних, публічних заходів, покликаних поширити в суспільстві більше знань про життя та творчість Сковороди.
Харківський прес - клуб
детальніше>

"ГОЛОС УКРАЇНИ", 16 лютого 2022 р
Сумщина: Григорій Сковорода -- мандри тривають
На Сумщину прибула пересувна виставка із Харкова «Великі земляки: Григорій Сковорода». Наразі її експозицію розгорнуто у Глухові, у місцевому краєзнавчому музеї.
Володимир ЧЕРНОВ.
детальніше>

"Сумські Дебати", 15 лютого 2022 р
На Сумщині відкрилася пересувна виставка з Харкова, присвячена Григорію Сковороді
Експозиція «Великі земляки: Григорій Сковорода» створена до 30-річчя незалежності України, а також 300-річчя з дня народження великого українського філософа, яке відзначатимуть у грудні. Дослідити маршрути і місця, які він відвідав, дізнатися, з якими людьми зустрічався і про що розмовляв, зробити його ім’я близьким для пересічних українців, а не тільки для елітних філософських кіл, які давно і по праву оцінили великі досягнення та культурну спадщину мислителя, – така мета у організаторів проєкту. При зібранні матеріалів виставки дослідники опиралися тільки на історичні документи та згадки очевидців про Сковороду.
«Неделя»
детальніше>

Глухівська міська рада Сумської області, 04.02.2022
ВЕЛИКІ ЗЕМЛЯКИ: ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА
4 лютого в міському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки «Великі земляки: Григорій Сковорода».
подробнее>

Amazing Ukraine, 20.08.2021
У Харкові відкрилася виставка присвячена Григорію Сковороді
Документально-художня виставка «Великі земляки: Григорій Сковорода» відкрилася в Культурно-діловому центрі «Рубаненко і партнери» у Харкові.
подробнее>

ПРАКТИКА МСФЗЮ №5, 24.05.2021
Л.І. Рубаненко. Професійні судження оцінювача й аудитора та їх вплив на достовірність фінансової звітності підприємства
У квітні цього року Всеукраїнська професійна громадська організація «Спілка аудиторів України» спільно з громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання «Українське товариств оцінювачів провели вебконференцію «Аудит облікових оцінок та аудиторські докази в контексті інформації, підготовленої експертом управлінського персоналу». Лунали різні думки стосовно того, яким чино аудитор повинен аналізувати доречність і надійність інформації, яку підготував експерт управлінського персоналу щодо облікових оцінок, у тому числі в разі залучення професійного оцінювач як незалежного експерта, для подальшого використання такої інформації як аудиторських доказів.
Своє професійне судження щодо цього авторка публікації довела до учасників вебконференції в доповіді та наразі спробує довести власну думку до більш широкого кола зацікавлених фахівців
подробнее>

«Всі Суми Панорама-медіа», 19.03.2021
На Сумщині відкрили виставку про родину з 300-літньою історією
У художньому музеї Лебедина, на Сумщині, відкрили виставку "Великі земляки: рід Капністів". Її присвятили графському роду, історія якого почалася у 15 столітті.
подробнее>

Суспільне. Новини, 11 березня 2021
На Сумщині відкрили виставку про родину з 300-літньою історією
У художньому музеї Лебедина, на Сумщині, відкрили виставку "Великі земляки: рід Капністів". Її присвятили графському роду, історія якого почалася у 15 столітті.
подробнее>

АТН Харьков, 09.03.2021
Що та хто пов'язує Тараса Шевченко із Слобожанщиною
У Шевченківські дні про зв'язок Кобзаря із Слобожанською землею та дружбу поета з представниками знаменитого роду Капністів, маєток яких був під Лебединим, розповіли заступниця директора з наукової роботи Харківського художнього музею Лариса Абраменко та директорка культурно-ділового центру "Рубаненко і партнери" Людмила Рубаненко.
подробнее>

"Газета "Харьковские Известия", 12.11.2020
Гостиная на Дворянской, Джон Леннон и "Харьковские династии"
Новый художественно-просветительский сезон в «Гостиной на Дворянской» начался с открытия выставки проекта «Харьковские династии».
подробнее>

Сайт ОУНБ ім. Д.І.Чижевського, м. Кропивницький, серпень 2020
В ОУНБ ім. Д.І.Чижевського відкрилася виставка «Великі земляки: рід Капністів»
1 жовтня у відділі мистецтв відбулася презентація пересувної виставки "Великі земляки: рід Капністів" - документально-художня виставка присвячена роду Капністів. Це вже п’ята виставка в рамках проєкту «Великі земляки».

Презентацію відкрила Людмила Рубаненко, співзасновниця творчого клубу «Вітальня на Дворянській», яка розповіла, що дана виставка пов’язана з семи областями України і Автономною Республікою Крим, тобто рід Капністів залишив про себе слід на значній території Україні. Також Людмила Рубаненко подарувала бібліотеці рідкісні репринтні видання книг Максимиліана Волошина зі штампом будинку-музею М.Волошина , які надалі будуть зберігатися у відділі рідкісних і цінних видань ОУНБ ім. Д.І.Чижевського.
Тетяна Познякова, провідна бібліотекарка, відділу соціокультурної діяльності
подробнее>

Газета «Харьковские известия», 11 августа 2020
«Добро всегда возвращается»
В Харькове в «Гостиной на Дворянской», которую основал бизнесмен, член исполнительного комитета Харьковского городско совета Леонид Рубаненко, в августе откроется очередной культурный проект — «Великие земляки: род Капнистов». .
Тамара Невская
подробнее>

ПРАКТИКА МСФЗ, № 4, квітень, 2020
«Тих, хто прагне змінити світ на краще, значно більше, ніж іноді здається»
Нові параметри категорій підприємств застосовуються з 2018 року. Завдяки дворічному цензу категорія підприємства, визначена станом на кінець 2017 року, була чинною для складання звітності за 2018 та 2019 роки. Зараз стартує новий етап категоризації.
Отже, настала пора ретельно аналізувати фінзвітиза 2018 та 2019 роки і визначати формат свого звіту на 2020 та 2021 роки.
Стали середніми — готуйтесь до обов’язкового аудиту. Стали великими — починайте перехід на МСФЗ.
Про поширені пастки, до яких потрапляють бухгалтери під час застосування дворічного цензу, про коректне визначення дати МСФЗ-переходу, а також про інші важливі речі ми говоримо з одним із найвпли вовіших бухгалтерів країни — з Людмилою Рубаненко.
Іван Чалий
подробнее>

"Газета "Харьковские Известия", 28 января 2020
ИЩИТЕ ... ФОТОГРАФИЮ
Сейчас в Каразинском университете проходит документально-художественная выставка «ВИДАТНІ ЗЕМЛЯКИ: АРХІТЕКТОР ЄВГЕН ВАСИЛЬЄВ».
Она организованна культурно – деловым центром «РУБАНЕНКО И ПАРТНЕРЫ» совместно с харьковским частным музеем «ГОРОДСКАЯ УСАДЬБА»
Майя Чайка
подробнее>

Медиа-компания “Время”, 02-09-2019
В творческом клубе «Гостиная на Дворянской» проходит выставка, посвященная забытому харьковскому архитектору Евгению Васильеву (1773 — 1833), которым были построены такие «жемчужины» Харькова, как колокольня Успенского собора, комплекс университетских зданий, целый ряд храмов, утраченное здание Дворянского собрания и множество других прекрасных строений.
Татьяна Буряковская
подробнее>

Харьковская областная универсальная научная библиотека
Николай Самокиш «Мемуары»
Самокиш Н.С. Мемуары / Н.С.Самокиш ; Харьков. худож. музей, Корпорация «Консалтинговая группа «Рубаненко и партнеры», Обществ. орг. клуб типа «Гостиная на Дворянской». – Харьков : Золотые страницы, 2010. – 183 с. : ил.
подробнее>

МЕДІАПОРТАЛ «DOZOR» 12.07.2019
"Зіркове ралі" фінішувало на Театральній площі
«Все життя я любив старі автомобілі, але у нашій сім’ї не було жодної. Три роки тому на 60-річчя мені подарували ГАЗ-21. Я став її четвертим власником. Ми всією родиною її полюбили та дали їй ім’я – Марта. У неї цікава історія - її випустили у 1967 році у березні та відправили до Німеччини, де вона відслужила до 1978 року. На щастя, під час їзди складнощів не виникало, але збиває з пантелику те, що в Олександрії та Кропивницькому немає жодних вивісок із назвами вулиць. Під час змагань у нас були секретні завдання, тож поки ми дібралися сюди витратили 15 хвилин та запізнилися на чотири хвилини», - поділився враженнями автомобіліст з Харкова Леонід Рубаненко.
Журналіст: ЯНА ДАР'ЄВА
Фотокореспондент: ОЛЕКСІЙ КАПРИЦЯ
подробнее>

"Газета "Харьковские Известия", 23 марта 2019
ЖИЗНЬ, ПОСВЯЩЕННАЯ ЛЮДЯМ
Если произнести слово «Малая» в Харькове, даже без имени-отчества, сразу поймут, о ком речь, в крайнем случае, удостоверятся: «Имеете в виду врача?»
В этом году исполнилось 100 лет со дня рождения Любови Трофимовны Малой, врача с мировым именем.
Желающих поблагодарить ее, сказать в память о ней теплые слова великое множество.
Здесь мы приводим лишь несколько высказываний и воспоминаний людей, знавших ее лично
Тамара Невская
подробнее>

Телеканал I-UA.tv. 10.10.2018
Миттєвості фестивалю «Марія»
У Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбувся ХV-й Міжнародний фестиваль жіночих монодрам «Марія», присвячений славетній українській актрисі, корифею української сцени, першій народній артистці України, одній з найяскравіших драматичних актрис кінця ХІХ — початку ХХ століття — Марії Заньковецькій.
Едуард ОВЧАРЕНКО
подробнее>

"Фестиваль "Мария" собрал актеров из более десяти стран мира", 04 октября 2018
В Национальном академическом драматическом театре имени Ивана Франко 4 октября начался 15-й Международный театральный фестиваль женских монодрам "Мария".
UKRINFORM
подробнее>

"Газета "Харьковские Известия", 24 января 2018
Грустный юбилей. Мой Высоцкий
Владимиру Семеновичу Высоцкому исполнилось бы 80 лет.
Тамара Невская
подробнее>

Податкова платформа Taxlink, 07 грудня 2017
Top Forum Ukraine: реалії, тенденції, перспективи
Виступ Л.Рубаненко - керівника групи експертів ВГО "Спілка податкових консультантів України"
подробнее>

"Харьковские Известия", 31 листопада 2017
В. Галасюк: Харківщина - інтелектуальна та промислова!
Візит до Харкова очима тележурналістів редакції Харьковские Известия.
Від лекції в Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова до презентації Пакета Реформ для промисловців і підприємців регіону.
Анжела Сушко, Александр Иванов
подробнее>

"Харьковский гуманитарный университет «Народная украинская академия»", 24 серпня 2017 р.
" В Харькове открылась выставка «Великие земляки»"
Преподаватели и сотрудники академии приняли участие в открытии документальной выставки, посвященной Дню Независимости Украины и Дню города Харькова «Великие земляки: М. Х. Гельферих» в культурно-деловом центре «Рубаненко и партнеры».
подробнее>>

"Федерація роботодавців України", 14 липня 2017 р.
"Президія Ради ФРУ: Головне - захист національного виробника"
Відбулося розширене засідання Президії Ради Федерації, на якому визначались головні пріоритети у діяльності Федерації на друге півріччя 2017 року.
подробнее>>

Юридичниї факультете Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, 23 березня 2017 р.
Зустріч із партнером з правових питань консалтингової групи «Рубаненко і Партнери» Катериною Леонідівною Павлуненко.
Під час жвавої дискусії гість розповіла студентам про напрямки діяльності консалтингової групи, можливі варіанти працевлаштування майбутніх правників на практиці, поділилася власним досвідом побудови юридичної кар’єри після завершення навчання.
подробнее>>

"Федерація роботодавців України", 2 грудня 2016 р.
"Не можна заздрити наступним поколінням підприємців за те, що в них буде кращий Податковий кодекс"
Блог Людмили Рубаненко, керівника групи експертів ВГО СПКУ, заслуженого економіста України
подробнее>>

"Лівий берег", 30 листопада 2016 р.
"Не можна заздрити наступним поколінням підприємців за те, що в них буде кращий Податковий кодекс"
Блог Людмили Рубаненко, керівника групи експертів ВГО СПКУ, заслуженого економіста України
подробнее>>

"Лівий берег", 16 вересня 2016 р.
"Перші спроби піти на зустріч інвестору"
Професійна думка керівника групи експертів ВГО СПКУ, члена групи по доопрацюванню проекту змін до Податкового кодексу України
Людмили Рубаненко
подробнее>>

Газета "БИЗНЕС", № 21 (1216), 23.05.2016
"Панамские каникулы"
Созданная Президентом рабочая группа готовит пакет “антиофшорных” законопроектов. Как быть с уже зарегистрированными в парламенте — непонятно
(Анализ вариантов деофшоризации).
Сергей Саливон
Мнение эксперта - Леонида Рубаненко, президента ВОО СНКУ, о законопроектах № 4380 и № 4381.
подробнее>>

"Федерація роботодавців України", 16 травня 2016
"Плюс деофшоризация всей страны"
(Об офшорах)
Текст: Леонид Рубаненко, президент ВОО "Союз налоговых консультантов Украины",
подробнее>>

Газета "Харьковские Известия", № 130, 29 октября 2015
«"НАЛОГОВАЯ РЕФОРМА. Обсуждаем варианты"»
подробнее>>

Газета "БИЗНЕС", № 39, 28.09.2015
Рубрика "Говорят эксперты"
Людмила Рубаненко,
руководитель группы экспертов ВОО “Союз налоговых консультантов Украины”,
заслуженный экономист Украины,
член методического совета по бухгалтерскому учету при Минфине

подробнее>>

Газета "БИЗНЕС", № 39, 28.09.2015
Рубрика "Говорят эксперты"
Александр Ткаченко,
вице-президент Ассоциации украинских экспертов,
оценщик

подробнее>>

ПОДРОБНОСТИ-ТВ, 18 сентября 2015
"Работодатели Украины призвали инвестировать в Донбасс"
Текст: Оксана Григорьева
подробнее>>

Газета "Харьковские Известия", 13 августа 2015
"С ХУДОЖНИКА СПРОСИТСЯ..."
Интервью с Людмилой Рубаненко
Текст: Маргарита Мастер
подробнее>>

Газета "Pro Art", № 27, июнь 2015
«СОСТОЯЛОСЬ!»
Текст: А.Корнев
подробнее>>

Газета "ВРЕМЯ", 22 мая апреля 2015
"130 лет харьковскому дому"
Интервью с Людмилой и Леонидом Рубаненко
Текст: Дмитрий Губин

подробнее>>

"FORBES.Україна", БИЗНЕС, http://forbes.net.ua/, 16 апреля 2015
«Людмила Рубаненко: «Налоговики хорошо знают, «левое» ли предприятие, или это – реальный сектор»
Руководитель группы экспертов Союза налоговых консультантов Украины – о конфликтах бизнеса и налоговиков.
Интервью берет Маргарита Ормоцадзе
подробнее>>

Газета "БУХГАЛТЕРИЯ. ПРАВО. НАЛОГИ. КОНСУЛЬТАЦИИ", № 14 (1157), 6 апреля 2015
«РЕСТРУКТУРИЗАЦИЯ ТОРГОВОЙ КРЕДИТОРСКОЙ ЗАДОЛЖЕННОСТИ»
Сергей КУЛИК, член методологического Совета
по бухгалтерскому учету при Министерстве финансов
Украины, партнер, руководитель отдела аудита ЧАО
«Делойт энд Туш ЮСК»,
Людмила РУБАНЕНКО. член методологического Совета
по бухгалтерскому учету при Министерстве финансов
Украины, директор ООО «Аудиторская фирма «Харьков»,
участника Корпорации "КГ "Рубаненко и партнеры"
подробнее>>

«Всеукраїнський науковий круглий стіл на тему «Розвиток аудиту в Україні у контексті європейської інтеграції», 23 ГРУДНЯ 2014 Р.
Виступ Л.В.Рубаненко, члена методологічної ради по бухгалтерському обліку при Міністерстві фінансів України, заслуженого економіста України, директора ТОВ «Аудиторська фірма «Харків»
подробнее>>

Тижневий журнал «КРАЇНА», № 49, 18 грудня 2014
«ЯКЩО В ПІДПОРЯДКУВАННІ БІЛЬШЕ 12 ЧОЛОВІК, ТИ ВЖЕ НЕ НАЛЕЖИШ СОБІ»
Текст: Віктор ФОМЕНКО
подробнее>>

Форум общественных организаций «Налоговая реформа. Система электронного администрирования НДС: последствия для бизнеса и альтернативы», 18 НОЯБРЯ 2014
"Усиление давления на бизнес"
Мнение Л.И.Рубаненко, председателя правления Корпорации "КГ "Рубаненко и партнеры"
подробнее>>

Газета "Pro Art", № 8, 2014
«ЗАГЛЯНУТЬ В ПРОШЛОЕ, ПОНЯТЬ НАСТОЯЩЕЕ И ПОМЕЧТАТЬ О БУДУЩЕМ»
пресс-служба корпорации "Консалтинговая группа "Рубаненко и партнеры"
подробнее>>

FORBES, http://forbes.ua/, раздел "Мнения", 8 августа 2014
«НАЛОГОВЫЙ УЧЕТ ПО-НОВОМУ.
К чему приведет унификация учета по налогообложению прибыли»

Рубаненко Л.В.
руководитель группы экспертов Союза налоговых консультантов Украины

подробнее>>

KHARKIV live, № 11, июнь 2014
"НЕ ДЛЯ СЕБЯ, А ДЛЯ ХАРЬКОВА И УКРАИНЫ
Дарья Зеленская, интервью с Л.В.Рубаненко Л.В. и Л.И.Рубаненко
подробнее>>

Журнал "Аудитор України", № 2, 2014
«КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ В АУДИТІ»
Рубаненко Л.В., Кашина Н.А.
ТОВ «АФ «Харків»

подробнее>>

Журнал "Аудитор України", № 2, 2014
«УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРІВ НА АУДИТ, ФІНАНСОВИЙ МОНІТОРИНГ КЛІЄНТІВ – ВІД ВИМОГ ДО ПРАКТИКИ»
Павлуненко К.Л., Бащук О.М.
ТОВ Межрегіональна аудиторська фірма «Експертиза»

подробнее>>

FORBES, http://forbes.ua/, 15 січня 2014
«МДЗ ПОВЕРНУЛО «НЕПРЯМІ» МЕТОДИ».
У «зону ризику» потрапляє одне зі ста підприємств

Рубаненко Л.І.
президент Спілки податкових консультантів України

подробнее>>

Международная научно-практическая конференция «20 лет аудита: достижения и перспективы развития", МАЙ-ИЮНЬ 2013
"Почему внедрение в Украине международных стандартов финансовой отчетности привело к сокращению количества заказов на аудит для украинских аудиторских фирм"
Доклад Л.В.Рубаненко, председателя совета Корпорации "КГ "Рубаненко и партнеры", директора ООО "Харьков"
подробнее>>

   
     
 
© 2007 Корпорация "Консалтинговая группа "Рубаненко и партнеры"  
контакты  
разработка сайта
sdesign.com.ua