КОРПОРАЦИЯ "КОНСАЛТИНГОВАЯ ГРУППА "РУБАНЕНКО И ПАРТНЕРЫ"
Культурологическая деятельность

 

СМИ о нас

Від наших друзів - Press Club Kharkiv

Презентація проєкту «Великі земляки: Григорій Квітка-Основ’яненко», прямий ефір відбувся 23 лютого 2023 року
. У Харкові, 23 лютого 2023 року, на засіданні Харківського прес-клубу відбулася презентація проєкту до 245-річчя від дня народження визначного письменника, громадського діяча, уродженця Слобідської України Григорія Квітки-Основ’яненка.
Учасники:
Людмила Рубаненко – співзасновниця творчого клубу «Гостинна на Дворянській», кураторка проєкту; Тамара Холоша – завідувачка сектору збереження фондів Національного музею Тараса Шевченка; Андрій Парамонов – історик, краєзнавець, літератор. Представники авторського колективу презентують книгу-календар із серії «Великі земляки», присвячену Григорію Квітці-Основ'яненку, чиє 245-річчя з дня народження відзначається у цьому році. Харківський прес - клуб
детальніше>

Від наших друзів - Telewizja Poznań

Iсторії сучасної війни / Historie współczesnej wojny, прямий ефір відбувся 29.12.2022
. Людмила Рубаненко, куратор осередку митців «Гостинна на Дворянській»
Вже 18 років поспіль «Рубаненко и Партнёры», Культурний центр проводили художні виставки, що готувалися колективом Гостинна на Дворянській, ГО клубного типу і присвячувалися різним святковим датам. Останні 6-ть років це були документально-художні виставки з проєкту Великі земляки, які після відкриття у рідному місті, мандрували Україною.
Зараз традиції у Місті-Герої Харкові поставлено на паузу через шалені обстріли кожного дня з боку путінської росії... Попри цю навалу, триває підготовка до святкування 300 Григорія Сковороди. Напередодні ворог знищив музей у Сковородинівці, втім навіть такий глум не зупинить вшанування великого українця. Telewizja Poznań
дивитися тут>

Виставка у Верховній Раді України

Ювілей Сковороди: відзначаємо в планетарному масштабі
. У Верховній Раді України до ювілею філософа презентовано виставку «Великі земляки: Григорій Сковорода»
Видання «Слобідський край» повідомляє
У Верховній Раді України до ювілею філософа презентовано виставку «Великі земляки: Григорій Сковорода». Підготували її харків’яни – колектив ГО клубного типу «Гостинна на Дворянській» та консалтингова корпорація і культурно-діловий центр "Рубаненко і партнери". Почесне місце там посіла карта мандрів філософа, розроблена авторами виставки. ©2012-2023 «Слобідський край»
читаємо тут>

   
     
 
© 2007 Корпорация "Консалтинговая группа "Рубаненко и партнеры"  
контакты  
разработка сайта
sdesign.com.ua